Ημερολόγιο

Παρασκευή 2 Δεκ. Σάββατο 3 Δεκ. Κυριακή 4 Δεκ. Δευτέρα 5 Δεκ. Τρίτη 6 Δεκ. Τετάρτη 7 Δεκ.
TITERES ETCETERA
09:30 - 10:20
Το έργο: «Ο Πέτρος και ο λύκος»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ & ΓΥΜΝΑΣΙΑ
2 εργαστήρια για μαθητές
09:30 - 13:00
Το έργο: «Τα παραμύθια πίσω από τις σκιές»

ΛΗΔΑ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣΗ
11:30 - 12:20
Το έργο: «Ζωγραφηγήσεις με τη Λήδα Βαρβαρούση»

TITERES ETCETERA
11:30 - 12:20
Το έργο: «Ο Πέτρος και ο λύκος»
ΛHΔΑ ΒΑΡΒΑΡΟYΣΗ
09:30 - 10:20
Το έργο: «Ένα ψάρι που δεν ήξερε να κολυμπάει!»

SOFIA PUPPET THEATRE
09:30 - 10:25
Το έργο: «Το παραμύθι του Ψαρά και του Χρυσόψαρου»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ & ΓΥΜΝΑΣΙΑ
2 εργαστήρια για μαθητές
09:30 - 13:00
Το έργο: «Τα παραμύθια πίσω από τις σκιές»

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Σεμινάριο Β/4 ώρες Για Θεσσαλονικείς κουκλοπαίκτες
10:00 - 14:00
Το έργο: «Το θέατρο της Εμψύχωσης»

ΛHΔΑ ΒΑΡΒΑΡΟYΣΗ
11:30 - 12:20
Το έργο: «Ένα πουλί στην πρίζα»

SOFIA PUPPET THEATRE
11:30 - 12:25
Το έργο: «Το παραμύθι του Ψαρά και του Χρυσόψαρου»
ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΥΡΔΗΝ ΜΙΓΔΗΝ
09:30 - 10:15
Το έργο: «Φλοξ, το κουτί και τα σύννεφα»

MICHELE CAFAGGI
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ο ανθρωπάκος της βροχής»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ & ΓΥΜΝΑΣΙΑ
2 εργαστήρια για μαθητές
09:30 - 13:00
Το έργο: «Τα παραμύθια πίσω από τις σκιές»

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Σεμινάριο Β/4 ώρες Για Θεσσαλονικείς κουκλοπαίκτες
10:00 - 14:00
Το έργο: «Το θέατρο της Εμψύχωσης»

ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΥΡΔΗΝ ΜΙΓΔΗΝ
11:30 - 12:15
Το έργο: «Φλοξ, το κουτί και τα σύννεφα»

MICHELE CAFAGGI
11:30 - 12:30
Το έργο: «Ο ανθρωπάκος της βροχής»
ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΥΡΔΗΝ ΜΙΓΔΗΝ
09:30 - 10:15
Το έργο: «Φλοξ, το κουτί και τα σύννεφα»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ & ΓΥΜΝΑΣΙΑ
2 εργαστήρια για μαθητές
09:30 - 13:00
Το έργο: «Τα παραμύθια πίσω από τις σκιές»

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Σεμινάριο Β/4 ώρες Για Θεσσαλονικείς κουκλοπαίκτες
10:00 - 14:00
Το έργο: «Το θέατρο της Εμψύχωσης»

ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΦΥΡΔΗΝ ΜΙΓΔΗΝ
11:30 - 12:15
Το έργο: «Φλοξ, το κουτί και τα σύννεφα»
KOYKΛΟΘΙΑΣΟΣ «ΝΙΣΤΑ»
THESSPUPPET – STREET Στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας Κουκλοθέατρο & θέατρο δρόμο.
10:00 - 10:50
Το έργο: «Το παιδί και ο λύκος ή Η πιπίλα»

ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Σεμινάριο Β/4 ώρες Για Θεσσαλονικείς κουκλοπαίκτες
10:00 - 14:00
Το έργο: «Το θέατρο της Εμψύχωσης»

CIRCUS TARADADAN
10:30 - 11:15
Το έργο: «Circus Taradadan Street Show»

ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΚΘΒΕ
THESSPUPPET – STREET Στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας Κουκλοθέατρο & θέατρο δρόμο.
11:15 - 12:15
Το έργο: «Το Δώρο»

ΜICHELINO CIRCUS THEATER
THESSPUPPET – STREET Στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας Κουκλοθέατρο & θέατρο δρόμο.
12:15 - 12:45
Το έργο: «Μichelino Circus»

DROMOCOSMICAS
THESSPUPPET – STREET Στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας Κουκλοθέατρο & θέατρο δρόμο.
12:45 - 13:35
Το έργο: «Vagor & Bellavita»

LA PETITE MARGUERITE
THESSPUPPET – STREET Στον πεζόδρομο της Αγίας Σοφίας Κουκλοθέατρο & θέατρο δρόμο.
13:30 - 14:15
Το έργο: «Bubble Show»
ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ
Σεμινάριο Β/4 ώρες Για Θεσσαλονικείς κουκλοπαίκτες
10:00 - 14:00
Το έργο: «Το θέατρο της Εμψύχωσης»

KOLDO VIO - MARTHA KATSARIDOU
Σεμινάριο Α / 4 ώρες Για εκπαιδευτικούς
10:00 - 14:00
Το έργο: «Η παιδαγωγική χρήση του θέατρο με κούκλες & αντικείμενα»

SOFIA PUPPET THEATRE
Ηλικίες 1 εως 3 ετών
11:00 - 11:55
Το έργο: «SMILE!

ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΤΗΣ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ
12:00 - 13:00
Το έργο: «Μια φορά κι έναν καιρό ... Δυο πόδια!»

HOCUS POCUS
12:00 - 13:00
Το έργο: «Τα παραμύθια στις βαλίτσες»
KOLDO VIO - MARTHA KATSARIDOU
Σεμινάριο Α / 4 ώρες Για εκπαιδευτικούς
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η παιδαγωγική χρήση του θέατρο με κούκλες & αντικείμενα»


TITERES ETCETERA
19:00 - 19:50
Το έργο: «Ο Πέτρος και ο λύκος»
KOLDO VIO - MARTHA KATSARIDOU
Σεμινάριο Α / 4 ώρες Για εκπαιδευτικούς
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η παιδαγωγική χρήση του θέατρο με κούκλες & αντικείμενα»

ΕΥΗ ΧΑΤΖΗΜΗΤΑΚΟΥ «ΚΟΡΕΣΜΕΡΙΚΛΕ»
19:00 - 19:50
Το έργο: «Η Μαρούλα»
SOFIA PUPPET THEATRE
Ηλικίες 1 εως 3 ετών
17:00 - 17:55
Το έργο: «SMILE!
KOYKΛΟΘΙΑΣΟΣ «ΝΙΣΤΑ»
18:00 - 18:50
Το έργο: «Η πιπίλα»
SOFIA PUPPET THEATRE
19:00 - 19:55
Το έργο: «Το παραμύθι του Ψαρά και του Χρυσόψαρου»
MICHELE CAFAGGI
19:00 - 20:00
Το έργο: «Ο ανθρωπάκος της βροχής»
ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΤΗΣ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΓΚΟΝΖΑΛΕΣ
19:00 - 20:00
Το έργο: «Μια φορά κι έναν καιρό ... Δυο πόδια!»
MEINHARDT KRAUSS FEIGL
20:00 - 20:55
Το έργο: «R.O.O.M (Το δωμάτιο)»

Παρασκευή 2 Δεκ.

Σάββατο 3 Δεκ.

Κυριακή 4 Δεκ.

Δευτέρα 5 Δεκ.

Τρίτη 6 Δεκ.

Τετάρτη 7 Δεκ.

No events available!
Πέμπτη 8 Δεκ. Παρασκευή 9 Δεκ. Σάββατο 10 Δεκ. Κυριακή 11 Δεκ. Δευτέρα 12 Δεκ.
«ΑΝΤΑΜΑΠΑΝΤΑΧΟΥ» ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΝΕΤΑΣ
09:30 - 10:20
Το έργο: «Tο αγόρι με τα μαγικά δάκτυλα»

LUCCHETTINO
09:30 - 10:30
Το έργο: «Lucchettino Classic»
«ΑΝΤΑΜΑΠΑΝΤΑΧΟΥ» ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΝΕΤΑΣ
09:30 - 10:20
Το έργο: «Tο αγόρι με τα μαγικά δάκτυλα»

KARIN SHAFER PUPPET ΤHEATER (ΑUSTRIA)
09:30 - 10:20
Το έργο: «Πίνακες από μία έκθεση»

DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
10:00 - 14:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

«ΑΝΤΑΜΑΠΑΝΤΑΧΟΥ» ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΝΕΤΑΣ
11:30 - 12:20
Το έργο: «Tο αγόρι με τα μαγικά δάκτυλα»

KARIN SHAFER PUPPET ΤHEATER (ΑUSTRIA)
11:30 - 12:20
Το έργο: «Πίνακες από μία έκθεση»
GYPSY MOTH PUPPET THEATER
09:30 - 10:05
Το έργο: «Mα είναι ακόμα ένα!»

ΤITIRITEROS DE BINEFAR
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ο άνθρωπος πελαργός»

DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
10:00 - 14:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

GYPSY MOTH PUPPET THEATER
11:30 - 12:05
Το έργο: «Mα είναι ακόμα ένα!»

ΤITIRITEROS DE BINEFAR
11:30 - 12:30
Το έργο: «Ο άνθρωπος πελαργός»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
10:00 - 14:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
10:00 - 14:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

ΤITIRITEROS DE BINEFAR
12:00 - 13:00
Το έργο: «Ο άνθρωπος πελαργός»
LUCCHETTINO
11:30 - 12:00
Το έργο: «Lucchettino Classic»

«ΑΝΤΑΜΑΠΑΝΤΑΧΟΥ» ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΝΕΤΑΣ
11:30 - 12:20
Το έργο: «Tο αγόρι με τα μαγικά δάκτυλα»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 4 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

LUCCHETTINO
19:00 - 20:00
Το έργο: «Lucchettino Classic»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

KARIN SHAFER PUPPET ΤHEATER (ΑUSTRIA)
19:00 - 19:50
Το έργο: «Πίνακες από μία έκθεση»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

GYPSY MOTH PUPPET THEATER
17:00 - 17:35
Το έργο: «Mα είναι ακόμα ένα!»

ΛHΔΑ ΒΑΡΒΑΡΟYΣΗ
18:00 - 18:50
Το έργο: «Ένα ψάρι που δεν ήξερε να κολυμπάει!»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»

ΤITIRITEROS DE BINEFAR
19:00 - 20:00
Το έργο: «Ο άνθρωπος πελαργός»
DAMIET VAN DALSUM
Σεμινάριο Γ/ 8 ώρες Για ηθοποιούς και κουκλοπαίκτες «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών».
16:00 - 20:00
Το έργο: «Η οικονομία της κίνησης και των υλικών»
No events available!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Sending

©2017 Thess Puppet | Developed by Worldwideweb.gr

Log in with your credentials

Forgot your details?