Παραστάσεις – Εκδηλώσεις

Παρασκευή 3 Νοε. Σάββατο 4 Νοε. Κυριακή 5 Νοε. Δευτέρα 6 Νοε. Τρίτη 7 Νοε. Τετάρτη 8 Νοε.
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

ΛΗΔΑ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣΗ
09:30 - 10:20
Το έργο: «Ζωγραφηγήσεις με τη Λήδα Βαρβαρούση»

ZERO EN CONDUCTA
09:30 - 10:20
Το έργο: “Allegro ma non tropo”

ZERO EN CONDUCTA
11:30 - 12:20
Το έργο: “Allegro ma non tropo”
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

YTUQUEPINTAS Teatre
09:30 - 10:20
Το έργο: «Όνειρα της άμμου»

ΜΑΜΑΚΟΥΚΑ
09:30 - 10:30
Το έργο: Ιστορίες Του Δάσους

YTUQUEPINTAS Teatre
11:30 - 12:20
Το έργο: «Όνειρα της άμμου»

ΜΑΜΑΚΟΥΚΑ
11:30 - 12:30
Το έργο: Ιστορίες Του Δάσους
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

TITERES ROBERTO WHITE
09:30 - 10:25
Το έργο: «Παράξενα πλάσματα»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΑΙΡΗΒΗ
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ο μισοκοκοράκος»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΑΙΡΗΒΗ
11:30 - 12:30
Το έργο: «Ο μισοκοκοράκος»
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΑΙΡΗΒΗ
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ο μισοκοκοράκος»

THEATRO DE LA PLAZA (Βραζιλία)
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ιστορίες από Σκουπίδια»

THEATRO DE LA PLAZA (Βραζιλία)
11:00 - 12:00
Το έργο: «Ιστορίες από Σκουπίδια»

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΜΑΙΡΗΒΗ
11:30 - 12:30
Το έργο: «Ο μισοκοκοράκος»
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΑΦΟΠΟΥΛΟΥ & ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΕΡΥΚΙΟΥ
10:00 - 19:00
Διήμερο εντατικό εργαστήρι υπνοθεραπείας, μάσκας και υποκριτικής
Μasterclass με τη DAMIET VAN DALSUM (Ολλανδία)
10:00 - 14:00
LESS IS MORE – Ουκ εν το πολλώ το ευ
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΑΦΟΠΟΥΛΟΥ & ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΒΕΡΥΚΙΟΥ
15:00 - 21:00
Διήμερο εντατικό εργαστήρι υπνοθεραπείας, μάσκας και υποκριτικής

ZERO EN CONDUCTA
19:00 - 19:50
Το έργο: “Allegro ma non tropo”
Μasterclass με τη DAMIET VAN DALSUM (Ολλανδία)
15:30 - 18:30
LESS IS MORE – Ουκ εν το πολλώ το ευ
Μasterclass με τη DAMIET VAN DALSUM (Ολλανδία)
15:00 - 19:00
LESS IS MORE – Ουκ εν το πολλώ το ευ
Μasterclass με τη DAMIET VAN DALSUM (Ολλανδία)
15:00 - 19:00
LESS IS MORE – Ουκ εν το πολλώ το ευ
YTUQUEPINTAS Teatre
19:00 - 19:50
Το έργο: «Όνειρα της άμμου»
TITERES ROBERTO WHITE
19:00 - 19:55
Το έργο: «Παράξενα πλάσματα»
THEATRO DE LA PLAZA (Βραζιλία)
19:00 - 20:00
Το έργο: «Ιστορίες από Σκουπίδια»
ACTION ART (Ελλάδα – Θεσσαλονίκη)
19:00 - 20:10
Το έργο: «Το μυστικό, το όνειρο και της ευχής τ΄ αστέρι»
COMPANYIA ANDREA CRUZ
20:00 - 20:45
Το έργο: «Η γλυκιά Ingeborg, η δολοφονία των μαριονέτων»

Παρασκευή 3 Νοε.

Σάββατο 4 Νοε.

Κυριακή 5 Νοε.

Δευτέρα 6 Νοε.

Τρίτη 7 Νοε.

Τετάρτη 8 Νοε.

No events available!
Πέμπτη 9 Νοε. Παρασκευή 10 Νοε. Σάββατο 11 Νοε. Κυριακή 12 Νοε. Δευτέρα 13 Νοε.
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

Η ΟΜΑΔΑ ΟΥΠΣ! (Ελλάδα)
09:30 - 10:30
Το έργο: «Οδφςςεια, ζνα ταξίδι που ποτζ δεν τελειϊνει»

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΝΙΣΗΣ
09:30 - 10:30
Το έργο: «Ο Καραγκιόζης και η Ειρήνη»

Η ΟΜΑΔΑ ΟΥΠΣ! (Ελλάδα)
11:30 - 12:30
Το έργο: «Οδφςςεια, ζνα ταξίδι που ποτζ δεν τελειϊνει»

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΝΙΣΗΣ
11:30 - 12:30
Το έργο: «Ο Καραγκιόζης και η Ειρήνη»
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

THE TRAIN THEATER
09:30 - 10:10
Το έργο: “Tailor Made”

THE TRAIN THEATER
11:30 - 12:10
Το έργο: “Tailor Made”
PEP BELTRAN ΚΑΙ ΠΕΤΡΙΝΑ ΒΑΣΣΟΥ
09:00 - 13:00
Το έργο: «Στη χώρα των Σκιών»

ΚΑΡΥΔΟΤΣΟΥΦΛΟ
09:30 - 10:20
Το έργο: «Το Βατραχάκι που πήδησε στο βάλτο»

JES MARTINS PRODUCTIONS
09:30 - 10:20
Το έργο: “STRADIVARIUS και η θαυμαστή ιστορία των αόρατων μουσικών οργάνων”

ΚΑΡΥΔΟΤΣΟΥΦΛΟ
11:30 - 12:20
Το έργο: «Το Βατραχάκι που πήδησε στο βάλτο»

JES MARTINS PRODUCTIONS
11:30 - 12:20
Το έργο: “STRADIVARIUS και η θαυμαστή ιστορία των αόρατων μουσικών οργάνων”

FONDAZIONE CIRKO VERTIGO
12:00 - 12:30
Το έργο: «Μichelino Circus»
RENE BAKER (M. Βρετανία)
10:00 - 14:00
«Θεατρική κούκλα & αντικείμενο: μέσο και μεσολαβητής»

ΚΑΡΥΔΟΤΣΟΥΦΛΟ
12:00 - 12:50
Το έργο: «Το Βατραχάκι που πήδησε στο βάλτο»
RENE BAKER (M. Βρετανία)
15:00 - 19:00
«Θεατρική κούκλα & αντικείμενο: μέσο και μεσολαβητής»
RENE BAKER (M. Βρετανία)
15:00 - 19:00
«Θεατρική κούκλα & αντικείμενο: μέσο και μεσολαβητής»
ΚΟΥΚΛΟΘΙΑΣΟΣ REDICOLO
17:00 - 17:50
Το έργο: «Ρομπεν των δασών, η αληθινή ιστορία»
FONDAZIONE CIRKO VERTIGO
18:30 - 19:00
Το έργο: «Μichelino Circus»
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΝΙΣΗΣ
19:00 - 20:00
Το έργο: «Ο Καραγκιόζης και η Ειρήνη»
THE TRAIN THEATER
19:00 - 19:40
Το έργο: “Tailor Made”
JES MARTINS PRODUCTIONS
19:00 - 19:50
Το έργο: “STRADIVARIUS και η θαυμαστή ιστορία των αόρατων μουσικών οργάνων”
No events available!

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Sending

©2017 Thess Puppet | Developed by Worldwideweb.gr

Log in with your credentials

Forgot your details?